Mariusz Wlazly do reprezentacji!

Small
Gość

/ #190 Re: Re: Re:

2013-07-17 15:57

#188: - Re: Re:

Zarzuciłeś mi że napisałem coś bez sensu , nie podając absolutnie gdzie jest błąd mojego rozumowania. Pozwolisz że odniosę się do tego co Ty napisałeś. To że mięliśmy najlepszych zawodników na Świecie nie podlega dyskusji , jednak to już czas pzrezsły a zmiana pokoleniowa powinna się odbywać w miarę bezboleśnie , tak się jednak nie dzieje i przyczyny być może nalezy własnei doszukiwać w zbyt pochopnym i szybkim pozbyciu się m.in. P. Wlazłego z reprezentacji. Rywalizacja , powtórzę , jest konieczna i niech gra najlepiej dysponowany w danym czasie , jednak aktualnie mamy deficyt znakomitych graczy i wg mnie P. Wlazły bardzo by się drużynie przydał.

Co do fizjoterapeuty to już kompletne bzdury wypisujesz ulegając artykułom "sponsorowanym" jak sądzę przez rzeczonego zwolnionego Pana , który pozbawiony został dopływu kasy. Spieszę wyjaśnić ,że wg mojej wiedzy to nie FIZJOTERAPEUTA w żadnej drużynie jest odpowiedzalny za przygotowanie zawodników , to po pierwsze , po drugie zaś taki przywilej "szefa" , dobiera sobie współpracowników wg własnej koncepji i uznania , a muszę Cię zapewnić że nikt spośród współpracowników i sztabu nie jest przypadkiem a już na pewno nie jest to ktoś niekompetentny. Przyczyn porażek upatrywałbym gdzie indziej.

Biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej to P.Anastassi dobiera sobie zawodniów i sztab więc petycja , skądinąd , dośc słuszna żeby zwrócić moż euwagę na problem , jednak może nie przynieść oczekiwanego skutku .  Pozdarwiam.