Petycja_w_sprawie_kredytów_indeksowanych

luk1.000

/ #183 KREDYTONIORCY WSZYSKICH WALUT ŁĄCZCIE SIĘ

2015-01-24 16:47

Szkoda że nikt z udzielających się na forum nie przyszedł pod ministerstwo jak zebrała się ta rada donów. Byłem tam sam z garstka dziennikarzy, Których notabene potraktowano jak bydło. Trzymali ich przed bramkami przez 6 godzin i nie wpuścili nawet do konferencyjnej żeby pracowali w ludzkich warunkach. Jak banksterzy widzą że Polacy nie są zorganizowani to nas olewają. Szczególnie że rząd pali z nimi cygara. Jako kredytobiorca, nie ma znaczenia w jakiej walucie, chcę aby banki nie maiły prawa żądać więcej od kredytobiorcy niż zabezpieczenie w postaci nieruchomości na która udzieliły kredytu. I takie rozwiązanie ustawowe powinien przyjąć parlament częściowo rozwiązując problemy kredytobiorców.

- Tak jest w kapitalizmie gdzie są jasne warunki, przykład prosto z USA.

- To jest uczciwe i nie kosztuje nic budżetu ani podatnika.

- To zmusi banki do negocjacji.

- To musi dotyczyć wszystkich kredytobiorców nie tylko "Frankowych"

Nie zgadzam się na napuszczanie przez polityków, media i banki; na tak zwanych Frankowiczów kredytobiorców złotówkowych i podatników bez kredytu. Najstarsza metoda utrzymania status-quo - DZIEL I RZĄDŹ Może tym razem nie uda się im sprawić że sami się zagryziemy a "elita" będzie stawiać zakłady. Połączmy siły i poprawmy naszą przyszłość wszyscy mający kredyty hipoteczne. KREDYTONIORCY WSZYSKICH WALUT ŁĄCZCIE SIĘ chichot historii - hasło Marksa i Engelsa w obronie kapitalizmu. Kiedy się spotykamy pod ministerstwem?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak znowu się zbierze w Warszawie jakaś rada albo będzie wydarzenie dotyczące banków to ja tam znowu będę napewno.

Mam nadzieję że inni tez sie zjawią a ne będą biadolić że trzeba się zebrać, trzba zrobić, trzeba, trzeba, trzeba........ Poprostu to zróbmy. Górnicy mogą, rolnicy mogą, itd. to my tez morżemy. Bądźmy tam. W końcu w Warszawie jest najwiecej kredytobiorców i jest tu największy kapitał kredytów. Oczywiście apel jest do wszystkich kredytobiorców którzy chcą się uwolnić ze sznura. Nie tylko od kerdytów frankowych. Nie czekajmy aż nam kopną w stołek pod szubienicą.

pozdrawiam