Petycja o pozbawienie J. T. Grossa Orderu Zasługi RP

marysza

/ #505

2015-09-21 21:04

Podpisuję petycję ponieważ mam dosyć  obrzucania nas Polaków michnikowską polityka odpowiedzialności za holokaust Żydów.

Chyba nie musze przytaczać faktów kolaboracji żydowskiej ze swymi oprawcami.Myślę,że w tej chwili są dostępne archiwa,które mają otwarte podwoje i w swe wnetrza wpuszczają każdego pragnacego prawdy.Myślę również,że zarówno Gross jak i Michnik słyszeli o Judischer Ordnungsdienst o Judenratach kolaboracji,seksualnym wyzysku,złodziejstwie i innych żydowskich niegodziwych zachowaniach żydowskich braci ,braciom idącym na śmierć.Kilkanaście razy pisałam na forum o pomocy jaką nieśli Polacy Żydom.W moim środowisku nikt nigdy o to nie pytał no i szkoda.Nauczo mnie dziecko więzinia Auschwitz i Buchenwaldu szacunku do narodu Żydowskiego ale prawdę mówiąc już go dawno straciłam.Przyszedł czas na rozliczenie się z widmem przeszłości.Z ludzimi pokroju pana Grossa,Michmika i innych,którzy za jedyna prawdę uznają pieniądz Żydowskich oprawców.Obraz ten pozwala mi wracacać do Judenratów .Do oprawców,katów i ich ofiar.

Kiedyś już też pisałam.Jeżeli komuś nie odpowiada moje państwo mój Naród,tradycja,kultura może z niego wyjechać.Bez pożegnamia i zbędnych ceregieli.To jest moje państwi i moja Ojczyzna i nie będę tolerować żadnego łgarstwa, tupeciarstwa i chamstwa.