Apel w sprawie Julii G. - znanej behawiorystki i petsitterki

Quoted post

obserwująca

#81 KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM!-ciag dalszy

2014-07-14 14:31

Potwierdzam,że stała się wielka krzywda,ale z całym szacunkiem mnie to wygląda tak,że Dominika nagle po 2 miesiącach wyczuła pismo nosem,że można na tym się dorobić i robi szum wokół sprawy bo można z tego jakieś korzyści osiągnąć. Jak mnie mechanik spieprzy samochód to uprzedzam znajomych o tym ,że kiepski z niego fachowiec,a ta wypowiedź jest dla mnie ukierunkowana wybitnie na straty moralne i finansowe. No bo przecież depresja, nawrót bólów kręgosłupa, 2,5 paczki papierosów i pralka której nie ma sumienie "wyprać", że o ręcznikach nie wspomnę! SAME STRATY! Zbyt długo jestem na facebooku by nie wiedzieć z jaką rozkoszą tam ludzie sie kochają dowartościowywać czyimś kosztem. Usłyszą że cos się wydarzyło i jazda! Trzeba sobie ulżyć stłamszeniem człowieka. Sama tego doświadczyłam! Na facebooku masa znawców co to usłyszał cos od znajomego który słyszał od znajomego, któremu znajomy powiedział. Proponuję dotrzeć do Pani Juli i poznać jej wersję. Nie mówię,że jest bez winy,ale szlag mnie trafia jak widzę co motłoch robi człowiekowi kompletnie mając w dupie jego uczucia!

Odpowiedzi

Magda U

#82 Re: KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM!-ciag dalszy

2014-07-14 14:48:02

#81: obserwująca - KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM!-ciag dalszy 

 Droga obserwująca, Dominika przez dwa miesiące zyła w poczuciu, że to ona nawaliła, że to przez nią jej koty nie żyją i dopiero z pomocą specjalistów zrozumiała, że wcale tak nie jest i że żadna osoba nie powinna nigdy przezyć czegoś takiego jak ona. A pisanie o osobie, która uratowała setki kotów, ze chce się dorobić, jest po prostu obrzydliwe. Ona by chętnie zapłaciła, żeby jej koty odżyły. Chyba, że sugeruje pani, że śmierc tych kotów była jej na rekę??

panna

#96 Re: KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM!-ciag dalszy

2014-07-14 18:32:10