Społeczna Strategi Rozwoju Osiedla Osobowice - Rędzin

Quoted post

Artur Błaszkiewicz

#13 Re: Re: Re: Re: rerereRe: Rędzinianin

2015-11-17 02:59

#12: - Re: Re: Re: rerereRe: Rędzinianin 

 1. Była szansa, że ten projekt zafunkcjonuje. Pracowało nad tym wielu ludzi. Co do trucia, to naprawdę proszę poczytać różne publikacje, bo ja nie mam ani talentu, ani wiedzy by prowadzić wykłądy. Teraz już nie wierzę, że można to naprawić, ale proszę forsować nawadnianie jakiekolwiek, to się przyłączę.

2. Niczego nie usuwam, bo nie prowadzę żadnych profili. A ci, którzy sobie profile pozakładali i nawzajem usuwali, to ich problem. W tym wypadku można było umieszczać swoje racje na odpowiednich stronach...

Odpowiedzi


Gość

#14 Re: Re: Re: Re: Re: rerereRe: Rędzinianin

2015-11-20 09:16:51

#13: Artur Błaszkiewicz - Re: Re: Re: Re: rerereRe: Rędzinianin 

 Ad.2) Tak się składa, że mieszkam na Osobowicach i śledziłem bardzo systematycznie zarówno profil "Osiedle Osobowice-Rędzin" i "Nie dla ścieków na Polach Osobowickich" i mogę stwierdzić, że to z profilu naszego osiedla poznikały wpisy osób, które dyskutowały z Panem i z p. Joanną Nawrot, natomiast Wasze wpisy są nadal na stronie osób walczących ze ściekami. Za to na profilu Osiedla pojawiły się kiedyś k. północy pogróżki pod adresem oponentów, chyba syna, który stanął po stronie p. prowadzącej kampanię przeciw tej inwestycji mającej na celu wylewanie ścieków z kanalizacji ogólnospławnej, ten wpis został usunięty, ale pewnie nie ja jeden to przeczytałem - mam nawet screena. Jest mi wstyd za taką Radę Osiedla. To jest temat dla prokuratury. O co walczycie i właściwie dlaczego nie o coś, tylko z kimś, kto ma inne zdanie i próbujecie go zastraszać? Screena z mojego wpisu też robię, na wypadek, gdyby ktoś chciał go zaraz usunąć.