NIE dla 5G w Polsce

Technologia 5G groźna dla zdrowia

W 2015 r. ponad 230 naukowców wystosowało specjalny list do przedstawicieli ONZ z ostrzeżeniem przed skutkami szkodliwego promieniowania pola elektromagnetycznego.

3 września 2017 roku ponad 180 naukowców i lekarzy z 36 krajów podpisało apel, w którym domagali się od Unii Europejskiej wprowadzania zakazu technologii 5G w Europie

Technologia 5G i pole elektromagnetyczne

Naukowcy z całego świata zwracają przede wszystkim uwagę na to, że upowszechnienie technologii 5G istotnie zwiększy naszą ekspozycję na pole elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej (tzw. RF-EMF), które już teraz jest emitowane przez sieci: 2G, 3G, 4G i Wi-Fi.

Wdrożenie masowego korzystania z sieci 5G będzie wymagało wybudowania wielu nowych anten, ponieważ przesyłanie informacji w tych częstotliwościach działa prawidłowo jedynie w niewielkich odległościach.

Jeżeli więc zaczniemy masowo korzystać z sieci 5G niemożliwym stanie się uniknięcie ekspozycji na jej promieniowanie.

CZY BĘDZIEMY BARDZIEJ WYSTAWIENI NA DZIAŁANIE POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO?


Tak. Z jednej strony rządowy przewodnik po 5G przekonuje, że zagęszczenie sieci niekoniecznie doprowadzi do większego działania PEM na człowieka, gdyż stacje bazowe będą miały wyraźnie mniejszą moc. Jednak z drugiej strony w Ministerstwie Zdrowia trwają prace nad podwyższeniem polskich norm dotyczących dopuszczalnego poziomu pola elektromagnetycznego, by móc je „dostosować” do wymogów nowej technologii. Na logikę wynika z tego, że przynajmniej na niektórych terenach działanie PEM będzie znacznie silniejsze.


Warto przy tym zauważyć, że z powodu konieczności zmiany norm prace na wprowadzeniem sieci 5G zawiesiła Belgia.

Nie zgadzamy się naszybszy Internet kosztem naszego zdrowia.

Wiecej na temat:

https://www.salon24.pl/u/niewiarygodne/921749,moze-byc-gorzej-niz-jest

Lub inne źródła:

 


Spragnieni Słońca    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Spragnieni Słońca do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook