NIE DLA BLOKÓW NAD JEZIOREM WINIARY !

W związku z projektem zmian Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego terenu przy ul. Spokojnej i Cichej w bespośrednim sąsiedztwie jeziora Winiary w Gnieźnie z przeznaczeniem na zabudowę wielorodzinną z częścią usługową proszę o wyrażenie opinii czy jesteście za takim pomysłem? 
Każdy obywatel, który uważa, że teren ten powinien zostać przeznaczony na:
1. W piewszej kolejności zieleń rekreacyjną i miejsce odpoczynku obywateli,
2. W drugiej kolejności na częściową zabudowę jednorodzinną
 Proszony jest o oddanie głosu i podpis pod petycją.
Propozycje i uwagi dotyczce projektu zmian prosimy kierować w komentarzumpzp_spokojna.jpgTwój głos się liczy. Razem możemy więcej !!!!
 
Administratorem danych osobowych jest operator petycjeonline.com, który dokonuje przetwarzania danych osobowych Użytkowników zodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.jed. Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.), oraz ustawy z dnia 18.07.2002 o swiadczeniu usług droga elektroniczną  (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.). Operator zapewnia użytkownikom realizacje uprawnień wynikajacych z ustawy o ochronie danych osobowych, w szczególnosci uzytkownik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich zmian, poprawiania i żądania ich usunięcia.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Wiktoria do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...