Petycja o ograniczenie prędkości na ulicy Staszica w Trzciance, przy Szkole Podstawowej nr.1, Do 30km/h. I umieszczenie radarowych wyświetlaczy prędkości, w okolicach szkoły.

prędkość2.jpgWnioskujemy o podjęcie działań w celu uspokojenia ruchu na ulicy Staszica w Trzciance. Mimo objęcia tej ulicy ograniczeniem prędkości do 40 km/h, wielu kierujących przekracza dozwoloną prędkość powodując zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego, w szczególności dzieci uczęszczających do mieszczącej się przy tej ulicy szkoły, a także Orlika. Zastosowane obecnie środki uspokojenia ruchu są zdecydowanie niewystarczające. Proponujemy wprowadzenie ograniczenia prędkości do 30km/h, oraz umieszczenie w okolicach szkoły radarowych wyświetlaczy prędkości. W dzisiejszych czasach słowa nie wiele są wstanie zdziałać, a emotikony stały się nieodzowną częścią naszego życia. Smutna buźka dziecka znaczy więcej niż tysiące słów. Mamy nadzieję, że trafi to do umysłów kierowców i zaczną oni zwalniać i przestaną być zagrożeniem dla naszych dzieci.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mateusz Graś do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...