Prosimy o wydanie w Polsce książek C.M.Stunish

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Prosimy o wydanie w Polsce książek C.M.Stunish


Gość

#1

2014-03-23 10:50

Książka jest interesująca. Czytałam fragment póki nie miałaś na swojej stronie hasła. Chętnie przeczytałabym ją do końca. Dziewczyno, masz talent do tłumaczeń. Dziwię się, że nie tłumaczysz jeszcze dla wydawnictw

Gość

#2

2014-03-23 11:00

A nie myślałaś, żeby uderzyć z tym do samej autorki? Jest tyle Polek na świecie, które chciałyby mieć dostęp do polskich wydań książek. Wydawca samej autorki mógłby polskie wydania sprzedawać na amazon. W samym Tokio znalazłoby się setki kobiet, które je kupią.
Słowo do C.M

C.M, can you think about polish versions of your books on amazon.com? We will buy them on all the world :)

Gość

#3

2014-03-23 11:44

Amazon.com jest dobrym pomysłem. Sama chętnie kupię tam tę książkę, jeśli polskie wydawnictwa oleją temat. Przytoczone opinie zainteresowały mnie i bardzo chętnie przeczytam książkę jeśli się ukaże. Mam już powyżej uszu tego, co wydają polskie wydawnictwa... kopie Zmierzchu albo romansidła progreyowskie. Wydawcy! Czas iść z duchem czasu i sięgnąć po inne książki, po nowych autorów!