Department +18 stories groups

Ciara

/ #12

2014-09-07 14:39

W związku z pytaniem o co nam w rzeczywistości chodzi: odpowiedziałam na nie już wcześniej, aby zmniejszyć rygor, a nie pozwolić na zbyt "odważne" opisy.

Ale czym jest ten rygor? Bo na początku piszecie o rozładowywaniu napięcia, potem, że wcale nie chcecie odważnych scen, następnie o poluzowaniu kołnierzyka, a dalej, że zwijacie interes i nie będziecie czytać komentarzy, bo nikt jeszcze nie podał tego Jedynego Słusznego Argumentu, na który tak długo czekacie i w sumie jesteście tym rozczarowane, bo wszystkie inne są be i w ogóle nie ma o czym gadać. Jak na razie widzę tu jeden wielki sajgon, totalnie nieprzemyślany blok tekstu, zaprzeczanie samym sobie, ślepą nadzieję, że ktoś będzie czytał wam w myślach oraz syndrom oblężonej twierdzy. Innymi słowy - dalej nie mam pojęcia o co tak zażarcie walczycie, bo podobno nie o to, co zostało opisane w samej petycji. No to ci dopiero abstrakcja.

 

Regulaminy Beemoov nie zostały napisane i zaakceptowane przez Chinomiko, więc chyba wybrałyście niewłaściwego adresata.

Tak i nie. ChiNoMiko na pewno łatwiej się skontaktować z odpowiednimi organami Beemovu, z drugiej strony na swoim Tumblrze wszystkie odpowiedzi dotyczące mechaniki gry i strony kwituje "proszę to pytanie kierować do działu obsługi klienta, ja tu tylko rysuję". So yeah.