Petycja_w_sprawie_kredytów_indeksowanych

Ania

/ #122 Re: Re:

2015-01-20 10:58

#107: m-ka - Re:  

 Bardzo bym chciala zeby tak bylo ale z tego co wyszukalam w necie o wyrokach to Sady stwierdzily nielegalnosc klauzul indeksacyjnych co niestety nie jest jednoznaczne z tym ze po wyrzuceniu tych klauzul kredyt jest zlotowy.

Tez mam kredyt w CHF i wiem, ze czeka mnie pewnie pozew do sadu i walka o zwrot nadplaconych pieniedzy na spreadzie i zlym poczatkowym przeliczeniu zlotowek na franki.

Skad wiadomo, ze mozna tego zadac poprzez zlozenie oswiadczenia? Jesli klauzule nie wiaza to gdyby bank chcial respektowac ich nielegalnosc to jak bedzie przeliczal kredyt? nie ma w ich miejsce nic.

Skoro na ich miejsce nie mozna wstawic nic to chyba indeksowanie staje sie niewazne?? Czy jest juz sprawa w sadzie o uniewaznienie kredytu indeksowanego??? Czy ktos cos wie???

Krew mi sie gotuje jak czytam takie bezczelnosci. Nikt nas nie broni. Rozboj w bialy dzien. Banki nie przestrzegaja prawa, a nam sie wciska polityczny kit.

Wejdzcie na wyborcza.biz. Artykul Co zrobic z drogim frankiem. Dzisiaj rozmowy bankowcow.

Chamstwo i zlodziejstwo.

Gdyby nieszczesliwie dla nas probowano odgornie ustalic zamiane naszych kredytow na zlotowki po kursie sprzed 15 stycznia to czy mamy wolnosc wyboru i mozliwosc indywidualnego podjecia decyzji???? Nie zycze sobie, zeby mi nakazywano odgornie przewalutowac moj kredyt. Skoro jestesmy coraz blizej uznania ich jako zlotowkowych to moze dlatego chca nam zrobic taka niedzwiedzia przysluge??