Mariusz Wlazly do reprezentacji!

Quoted post


Gość

#188 Re: Re:

2013-07-17 08:26

#179: Small - Re:

napisałeś bardzo obszernie ale...bez sensu . To siatkówka jest i tam zawodnicy nie pojawiają się z nikąd. Mieliśmy i mamy pokolenie mistrzów świata juniorów czyli Wlazły , Winairski, Zagumny, itp i niestety to oni sa najlepsi , trudno, nastepne pokolenia nie były juz tak utalentowane(Kubiak, Bartman itp). Więc maja prawo mieć swoje zdanie i rezygnować z występów LŚ.

Konflikty ! Wzorem trenera jest trener Olekna, który od zawsze był w konflikcie z Tietuchinem(37 lat), który wybierał sobie impezy do grania, ale na Olimpiadę go zabrał!!! Mało tego w trzecim secie w finałowym meczu z Brazylią, Tietuchun op.... trenera, rozgrywających,  i resztę. Widać i słychać to było na wizji i nie padały tam grzeczne słowa. Efekt. Wygrany set a potem mecz. Chwała należy się wdg mnie głownie Oleknie że nie zdjął z boiska tak zachowującego się zawodnika tylko pozwolił mu na swoją koncepcję.

Każdy kto ma onne zdanie niż Anastasi .. kończy jak Wlazły, Pilński no a teraz Zagumny, czy też nasz bardzo dobry fizjoterapeuta, który wobec biernej postawy trenera powiedział mediom że zawodnicy są przemęczeni( Olimpiada). Wszyscy widzielismy że chodzili jak much w smole. Trener go zwolnił z funkcji a nasi ....porazka za porazką

Odpowiedzi

kubek88

#189 Re: Re: Re:

2013-07-17 13:56:30

#188: - Re: Re:

Przestań pierdzielić głupoty...Zagumny dogadał się z AA i to nie jest temat tabu.Tu nie było konfliktu tylko dialog i porozumienie.Wlazły do rprezentacji?zdecydowanie tak.Pliński?Z całym szacunkiem dla tego zawodnika...zdecydowanie nie.Sam charakter nie wygrywa tym bardziej ,że pliński ostatnio więcej gada na boisku niż gra.Wlazły jest jedynym atakującym z krwi i kości od czasów Papkego a wiek jak najbardziej pozwala mu na grę w kadrze i klubie jednocześnie więc rezygnacja z takiego kolesia to głupota.

Jeszcze co do ostatniego komentarza na sport.pl pana Popko o Zagumnym...Pan Popko stwierdził ,że Zagumny jest już za stary i nie wytrzymuje zdrowotnie.Otóż jest Pan w błędzie:) Proszę poszukać wywiadu Wojciech Góry (pierwszego trenera z mks mdk i przyjaciela zagumnego) w którym dokładnie opisuje jak to wygląda sprawa PZ.Paweł zaczynał grę dość późno i miał wiele szczęścia nie trafiając w wieku juniora na ,,trenerów katów'' dzięki czemu nie podzielił losów Papkego,Świderskiego,Murka itd.Jego fozjonomia pozwala mu na jeszcze kilka lat gry na wysokim poziomie.PZDR

Small
Gość

#190 Re: Re: Re:

2013-07-17 15:57:29

#188: - Re: Re:

Zarzuciłeś mi że napisałem coś bez sensu , nie podając absolutnie gdzie jest błąd mojego rozumowania. Pozwolisz że odniosę się do tego co Ty napisałeś. To że mięliśmy najlepszych zawodników na Świecie nie podlega dyskusji , jednak to już czas pzrezsły a zmiana pokoleniowa powinna się odbywać w miarę bezboleśnie , tak się jednak nie dzieje i przyczyny być może nalezy własnei doszukiwać w zbyt pochopnym i szybkim pozbyciu się m.in. P. Wlazłego z reprezentacji. Rywalizacja , powtórzę , jest konieczna i niech gra najlepiej dysponowany w danym czasie , jednak aktualnie mamy deficyt znakomitych graczy i wg mnie P. Wlazły bardzo by się drużynie przydał.

Co do fizjoterapeuty to już kompletne bzdury wypisujesz ulegając artykułom "sponsorowanym" jak sądzę przez rzeczonego zwolnionego Pana , który pozbawiony został dopływu kasy. Spieszę wyjaśnić ,że wg mojej wiedzy to nie FIZJOTERAPEUTA w żadnej drużynie jest odpowiedzalny za przygotowanie zawodników , to po pierwsze , po drugie zaś taki przywilej "szefa" , dobiera sobie współpracowników wg własnej koncepji i uznania , a muszę Cię zapewnić że nikt spośród współpracowników i sztabu nie jest przypadkiem a już na pewno nie jest to ktoś niekompetentny. Przyczyn porażek upatrywałbym gdzie indziej.

Biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej to P.Anastassi dobiera sobie zawodniów i sztab więc petycja , skądinąd , dośc słuszna żeby zwrócić moż euwagę na problem , jednak może nie przynieść oczekiwanego skutku .  Pozdarwiam.