Petycja o pozbawienie J. T. Grossa Orderu Zasługi RP

Petycja o pozbawienie J. T. Grossa Orderu Zasługi RP / Ogłoszenia / Informacja o przebiegu akcji oraz podziękowanie dla sygnatariuszy / Komentarze

JAQ

#26 Re:

2015-09-25 18:29

#2: -  

"Mam na myśli żeby publikować takie same kłamstwa jakich dopuszcza się Gross. Można by tworzyć publikacje i udowadniać w nich, że to Żydzi wywołali II wojnę światową" sam Adolf H. tak twierdził, że to Żydzi wywołali II wojnę, I oczywiście też. Powielać go? Byłoby to wyganianie diabła szatanem. Takie "publikacje" dostarczą tylko nowych dowodów "polskiego antysemityzmu".

JAQ

#27 do podpisania

2015-09-25 18:33

Do podpisania Petycja do Prokuratora Generalnego w sprawie oszczerczych wypowiedzi J.T. Grossa http://citizengo.org/pl/signit/29948/view

Krzysztof Wnęk
Autor petycji

#28 Re: Re: Re: Dalsze działania

2015-09-26 06:19

#25: JAQ - Re: Re: Dalsze działania 

 Dlaczego Mao? Bo uczyć trzeba się nawet od wrogów. Zwłaszcza skutecznych ;) A link do petycji RDI do Prokuratora Generalnego powiesiłem tu już kilka dni temu. Ale od przybytku głowa nie boli :)

JAQ

#29 Re: Re: Re: Re: Dalsze działania

2015-09-27 13:35

#28: Krzysztof Wnęk - Re: Re: Re: Dalsze działania 

 Mam na mysli to że Mao powinien się kojarzyć z tym samym co Lenin Stalin Hitler i termuż podobni, z obozami pracy przymusowej, głodem, niszczeniem zabytków, ze wszystkim co jest nam wrogie. A nie być wymieniany jakby był autorytetem. Mam nadzieję, że zostanę zrozumiany. Pozdrawiam i życzę sukcesów.


Gość

#30

2015-09-27 20:58

Życzę siły w działaniu!