Gorący Apel do rodziców z Ośrodka Wczesnej Interwencji o przywrócenie Renaty Fedor do pracy jako fizjoterapeutkę.

Gorący Apel do rodziców z Ośrodka Wczesnej Interwencji w Jarosławiu o przywrócenie Renaty Fedor do pracy jako fizjoterapeutkę.

 

 

 

Kochani rodzice dzieci z Ośrodka Wczesnej Interwencji w Jarosławiu!!!!!!!

 

Jako rodzice Wojtka, z którym Pani Renata Fedor ćwiczy od maleńkiego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc i apel w przywróceniu Naszej Kochanej Pani Renii do pracy w Ośrodku Wczesnej Interwencji PSONI w Jarosławiu.

 

Dowiedzieliśmy się o tej przykrej dla Nas bardzo informacji, że Nasze dziecko traci najlepszego fizjoterapeutę jakiego spotkaliśmy na swojej drodze. Kobietę o dobrym i ciepłym sercu, która gdyby tylko mogła uchyliła by Nam kawałek nieba. Kobietę, dzięki której Nasz Synek osiągnął tak wiele nowych umiejętności, którego Nasza Kochana Pani Renia postawiła na nogi.

 

Nie wyobrażamy sobie, abyśmy mogli stracić tak wspaniałego i niesamowicie ciepłego człowieka jaki jest Nasza Pan Renia.

 

Zapewne wielu z Was pamięta Panią Renie, która przez ponad 25 lat swojej pracy, pomogła ogromnej ilości dzieci w powrocie do sprawności.

 

Liczymy na Waszą pomoc, mamy nadzieję, że dzięki tej petycji uda Nam się przywrócić tak wspaniałego fizjoterapeutę jakim jest Pani Renia.

 

Bardzo prosimy Was, jako rodzice abyście wsparli Naszą inicjatywę.

 

Z poważaniem Magdalena i Paweł Dudek.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Paweł Dudek do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook