STOP- dla wycinki drzew w Rozłogach

Dzień dobry,

W imieniu mieszkańców wsi Rozłogi- proszę o ponowne rozpatrzenie i uchylenie lub zmianę decyzji dotyczącej wycinki 30 drzew przy drodze Rozłogi- Borów, która planowana jest w powiązaniu z drugim etapem inwestycji firmy ASBUD.
Apeluję o zachowanie wyjątkowego wjazdu od strony zachodniej do naszej miejscowości, ponieważ usunięcie drzew, które są w bardzo dobrym stanie- nie tylko nie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa obecnych i przyszłych mieszkańców, tylko spowoduje nieodwracalnie utratę urokliwego krajobrazu.
Docelowo – wycięcie drzew- wpłynie też negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ nowe nasadzenia oferowane zamiennie – dopiero za kilkadziesiąt lat będą w stanie dorównać obecnym drzewom i tym samym spowodować, że zwiększona emisja spalin – wynikająca z dodatkowych aut, jakie pojawią się wraz z nowymi mieszkańcami Rozłóg – będzie efektywnie zniwelowana.

Apeluję o rozmowę i dialog z mieszkańcami.
Proszę o wstrzymanie wycinki drzew i rozważenie alternatywnych rozwiązań.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Anna Gross do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook