Zwiększenie częstotliwości autobusu linii 189

Drodzy Państwo,

ciągle otrzymujemy sygnały od mieszkańców Bemowa odnośnie potrzeby zwiększenia częstotliwości autobusu linii 189. Jest to jedna z najważniejszych linii na Jelonkach i nie tylko. Niestety już po kilku przystankach dostanie się do autobusu jest trudne z powodu przepełnienia. To znacznie zmniejsza komfort jazdy i wpływa negatywnie na bezpieczeństwo podróżujących szczególnie dzieci czy osób starszych. Według badań ZTM jest to jedna z najbardziej obleganych linii. Działajmy razem aby zwiększyć jej częstotliwość. Już raz nam się udało zwiększyć czestotliwość tego autobusu, a takze uchronić przed skasowaniem dwie inne linie. Zachęcamy do wsparcia naszych działań, aby ZTM zobaczyło, że jest to prawdziwa potrzeba mieszkańców! Podpisz petycję.

Radni Wybieramy Bemowo: Marta Sylwestrzak i Jarosław Oborski


Radni Wybieramy Bemowo Marta Sylwestrzak i Jarosław Oborski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Radni Wybieramy Bemowo Marta Sylwestrzak i Jarosław Oborski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook