Czysta woda na Młyn!

Zwracamy się z obywatelską interpelacją do Burmistrza Miasta w sprawie jakości wody doprowadzanej do mieszkańców Osiedla przy Młynie w Redzie. Pomimo wielokrotnych monitów i próśb, kierowanych do wspólnot mieszkaniowych, a także do Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Wejherowie, stan wody, która jest dostarczana do naszych mieszkań, w której się myjemy, a przede wszystkim, którą spożywamy, jest dramatyczny! Woda była kilkukrotnie badana i jej stan jest określony jako zdatny do picia (!), jednak rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Do oficjalnego pisma zostaną dołączone zdjęcia osadów znajdujących się w wodzie oraz pełen opis sytuacji oraz dokumentacja fotograficzna. Prosimy o podpisy, coś w końcu trzeba z tym zrobić.


Stowarzyszenie Redzka Kupa Wstydu    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Stowarzyszenie Redzka Kupa Wstydu do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook