Petycja_w_sprawie_kredytów_indeksowanych

Quoted post

nobody

#50 Re: Re: 224mln dodatkowej nielagalnej kasy w kieszeni banksterów?

2015-01-17 14:52

#43: PROFŁ Anna - Re: Re: 224mln dodatkowej nielagalnej kasy w kieszeni banksterów? 

 

Łączmy wszystkie siły  ze wszystkich stron  wszystkie grupy z tego zakresu RAZEM ! To jest dopiero siła , Jak na chwile obecną  jest sporo grup  zbierających pooszkodowanych.  Liderzy powinni  spotkać sie razem i postanowić czego się domagamy wszyscy  i tylko w takiej sytuacji mamy siłe ! Tak inaczej  moze byc róznie ! 

Zdecydowanie trzeba skoordynować działania.

Nie chodzi mi o jeden wielki proces zbiorowy, ale stworzenie spójnej organizacji do wywierania presji na banki oraz wszelkie instytucje, które mogą się przyczynić do rozwiązania wciąż rosnącego problemu kredytów CHF.

Grup "frankowych" rzeczywiście sporo się wytworzyło - wybiórcza i na pewno niepełna lista linków na końcu postu [niestety nie udało mi się jej tutaj wkleić :(]. To dobrze, ale teraz chyba nadszedł czas konsolidacji.

Sugerowałbym, by pierwszym krokiem w tej konsolidacji działań, było stworzenie w jednym miejscu - np. na Google Docs - otwartej bazy kontaktowej grup, stowarzyszeń i osób zaangażowanych w sprawę.

Spotkanie lub rozmowa (telefoniczna, Skype, Hangout) to rewelacyjny pomysł! Kiedy?

***

Arkadiusz Szcześniak
Autor petycji

#52 Koordynacja działań

2015-01-17 16:50

Proponuję, aby na meila przesyłać dane osób chętnych do współpracy: forum@wwalutowani.pl

Wystarczy Imię Nazwisko, wybrane dane kontaktowe i ewentualnie czym dana osoba mogła by się zająć.

Wydaje się konieczne założenie Stowarzyszenia lub podobnej organizacji. Potrzebujemy więc osoby znające procedury tworzenia czegoś takiego.

Również chętnych do pomocy przy obsłudze strony, profilu na Face i Twitterze.

 

Na Facebooku powstała niepubliczna grupa dla osób z kredytami CHF:

https://www.facebook.com/groups/nabicifrankowcy/

Odpowiedzi

Iwet

#94 Re: Re: Re: 224mln dodatkowej nielagalnej kasy w kieszeni banksterów?

2015-01-18 20:03:51

#50: nobody - Re: Re: 224mln dodatkowej nielagalnej kasy w kieszeni banksterów? 

 Jest juz przecież Stowarzyszenie- "Pro Futuris", które od dawna już tu udostępnia artykuły i info na facebooku. Pan Tomasz Sadlik tym się zajmuje.


Gość

#119 Re: Re: Re: 224mln dodatkowej nielagalnej kasy w kieszeni banksterów?

2015-01-19 22:34:34

#50: nobody - Re: Re: 224mln dodatkowej nielagalnej kasy w kieszeni banksterów? 

 Nie wszyscy używają FB (ja tu jestem pierwszy raz, i na razie nie mam pojecia jak tu nawigować).

Jak się wytworzy jakaś skonsolidowana grupa na FB, warto skontaktować się z zorganizowanymi grupami które prowadzą pozwy zbiorowe przeciwko bankom - mBank to 1250 osób, Millenium jakieś 3 tysiące, PKO BP dopiero wystartowało. Na tej bazie można by zbudować coś większego.Teoretycznie nawet parię polityczną. Wg danych bankowych frankowców jest jakis milion. Plus rodziny, to razem może dać 10% wyniku w wyborach.


A jeszcze dodać do tego nabitych w polisolokaty i inne instrumenty inwestycyjne...