Petycja o zwiększenie kar dla rodziców i opiekunów za znęcanie się nad dziećmi bądź nie reagowanie na przemoc wobec dzieci

W związku z narastającymi przypadkami znęcania się nad dziećmi, torturowania, pobić, często ze skutkiem śmiertelnym w Polsce, występujemy z petycja o zaostrzenie kar dla rodziców i opiekunów ze skutkiem natychmiastowym. Wczoraj w Ełku zmarł dwumiesięczny chłopiec, pobity na śmierć przez ojca. W TVN24 został opublikowany artykuł, gdy chłopiec jeszcze żył i przebywał w szpitalu, który mówi, iż ojcu groza najmniej 3 lata więzienia za znęcanie się nad osoba nieporadna ze względu na wiek i spowodowanie choroby zagrażającej życiu. 3 lata więzienia? Proszę wszystkich ludzi dobrej woli, rodziców, matek i ojców, przemówmy razem w imieniu tych biednych, zastraszonych i cierpiących dzieci, które często jeszcze nie umieją mówić za siebie. Często jedno z rodziców, pomimo swojej wiedzy, iż dziecko jest bite, postanawiają milczeć, godząc się na przemoc. Kary dla nich powinny również ulec zaostrzeniu. 


Romana Szczepaniak    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook