Polsko-amerykańska petycja: Czekamy na czwarty sezon "Twin Peaks"!

Po ponad 25 latach od zakończenia kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks" pojawiła się jego trzecia odsłona, nie okazując się bynajmniej tanim odcinaniem kuponów od popularności, ale raczej próbą kreacji nowej jakości i przecieraniem kolejnych szlaków przez reżyseria całości, Davida Lyncha. Nie ma lepszego momentu na rozpoczęcie petycji. Dwa miesiące temu zakończył się długo wyczekiwany trzeci sezon "Miasteczka Twin Peaks", a w tym tygodniu Polska ponownie gości Davida Lyncha, jednego z najbardziej znanych i oryginalnych reżyserów naszych czasów. Powraca on jako długoletni przyjaciel i patron festiwalu Camerimage, świętującego w tym roku swoje 25-lecie.

Niniejsza petycja stworzona została przez mikro-siły dwóch nacji, które zajmują szczególne miejsce w sercu reżysera "Miasteczka Twin Peaks" (Polski Księgowy w 16. odcinku trzeciego sezonu tego amerykańskiego serialu nie może być zbiegiem okoliczności).

Jaskółki ćwierkają, że David Lynch i współtwórca serii Mark Frost pozostawiają kwestię czwartego sezonu otwartą. Ale... jak mówi sam Lynch: nic nie jest ukończone, dopóki... nie jest ukończone. Połączmy się zatem jednym głosem, by wezwać do stosownego pożegnania z tym "zarówno cudownym jak i osobliwym światem". Oto iskra, która ma rozpalić ogień entuzjazmu. Do Davida Lyncha, Marka Frost i całego zespołu odpowiedzialnego za sezon trzeci:

Z niecierpliwością czekamy na czwartą odsłonę "Miasteczka Twin Peaks"!

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook