Zmiana nazwy kierunku "Zarządzanie i Inżynieria Produkcji" na "Inżynieria Zarządzania" na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Jako studenci kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Wydziału Zarządzania wychodzimy ze sprzeciwem wobec nagłej zmiany nazwy naszego kierunku na "Inżynierię Zarządzania".

Jako obywatele demokratycznego Państwa (nie autorytarnego) oraz studenci wiążący swoje nadzieje z pracą w firmach produkcyjnych apelujemy o powrót do pierwotnej nazwy naszego kierunku "Zarządzanie i Inżynieria Produkcji". Wybierając nasze studia kierowaliśmy się chęcią znalezienia dobrych stanowisk pracy w branży produkcyjnej, które umożliwiłyby nam w dużym stopniu dyplomy ukończenia naszych studiów z nazwą dotyczącą specjalizacji produkcyjnej. Uważamy, iż to nasze zdanie powinno się liczyć przede wszystkich, ponieważ Uczelnia funkcjonuje dla nas, aby wykształcić swoich studentów w kierunku, jaki oni chcą ukończyć. Ponadto wierzymy, iż nie powinno się narzucać zmian w ten sposób bez uprzedniego przeprowadzenia głosowania wśród studentów - jednostek dla których prosperuje tak renomowana uczelnia, jak Politechnika Warszawska.

Podpisaliśmy umowę z Wydziałem Zarządzania, z której wynika jasno, iż ukończymy studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Nie rozumiemy, dlaczego nagle umowa zawarta z uczelnią staje się nieważna.

Prosimy zatem o wzięcie pod uwagę naszej petycji oraz przeprowadzenia głosowania wśród studentów w tej sprawie lub pozostanie przy pierwotnej nazwie naszego kierunku biorąc pod uwagę liczbę głosów oddanych w petycji. 

 

Z poważaniem,

studenci kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.


Studenci kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Wydziale Zarządzania PW    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Studenci kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Wydziale Zarządzania PW do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook