usuniecie ze stanowiska dr Miroslawy Trojanowskiej

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji usuniecie ze stanowiska dr Miroslawy Trojanowskiej


Gość

#1

2015-01-26 09:58

To skandal!

Anonymous

#2 Re:

2015-01-26 10:04

#1: -  

 Skandaliczne jest traktowanie pacjentów przez Panią doktor i trzeba to głośno powiedzieć


Gość

#3

2015-01-26 15:15

Podpisuję się obiema rękami dopisałabym jeszcze jednego lekarza pediatrę

Gość

#4 Kinga

2015-01-26 17:43

Trafiłam na te Panią tydzień temu. Przez pierwsze 15 minut tak na mnie krzyczała, że doprowadziła mnie do płaczu. Chciałam wyjść. Cierpiałam kolkę nerkowa,  i zapalenie nerek. Potrzebowałam leczenia, mam troje małych dzieci nie mogę chorować. Kiedy już chciałam wyjść od łaski zbadała dalej kontynuując swoje wywody po co ja tu przyszłam, że tu nie ma leczenia że ty są tylko nagłe wypadki. Wyszłam z tamtąd z traumą. Zastanawiam się za co ja odprowadzam podwójną składkę zdrowotną. Za to żeby taka Pani zmieszała mnie z błotem? Ile ja korzystam z npl w Wołominie ..raz na dwa lata..

E........

#5

2015-01-28 21:03

 

Pani dr. Trojanowska nie powinna przyjmować w żadnej placówce. Miałam doświadczenie jak była wzywana do mojej mamy( w stanie agonii) była ona nieprzyjemna, miała pretensje że wezwałyśmy ją niepotrzebnie. A na NPL-u jak byłam na wizycie to powiedziała że diagnozy mi nie postawi bo to nie jest placówka diagnostyczna...........
POWINII JĄ USUNĄĆ Z KAŻDEJ PLACÓWKI, bo nawet jako diabetolog do pacjenta chorego na cukrzycę to mówi, że z takim cukrem to się żyje i leczenia nie ma żadnego

I po co my płacimy te wszystkie składki jak i tak nie mamy gdzie się leczyć...........